InternetPorady

Uptodown

uptodown

Jeśli nie chcesz instalować Sklepu Play na swoim smartfonie, prawdopodobnie wyposażonym w chiński ROM lub niestandardowy ROM bez Google Apps, ale nie chcesz rezygnować z możliwości pobierania aplikacji na smartfona z Androidem, masz ważna alternatywa z Uptodown. Portal posiada również aplikację na Androida z ponad 4 milionami aplikacji przetestowanych pod kątem ograniczeń regionalnych.

Są to oczywiście aplikacje całkowicie legalne, nawet jeśli nie znajdziesz ich zbyt wielu w Sklepie Play, bo nie przeszły testów Google. Nie oznacza to, że są to niebezpieczne aplikacje, ponieważ Uptodown twierdzi, że jest najbardziej bezpieczną i elastyczną alternatywą dla Sklepu Play. Istnieją aplikacje, których Google nie akceptuje w swoim sklepie, takie jak aplikacja Amazon.

Alternatywą do Uptodown jest Aptoide o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Wersję Lite tego samego klienta Uptodown można pobrać ze Sklepu Play, ale pliki do pobrania muszą koniecznie przejść przez sklep Google. Istnieje jednak pełna wersja, którą można pobrać z tego adresu , która uwolni Cię od wszelkich ograniczeń, umożliwiając pobranie pliku apk i zainstalowanie go na końcu, klikając odpowiednią ikonę. Automatyczna instalacja pod koniec pobierania jest w rzeczywistości możliwa tylko na urządzeniach z odblokowanymi uprawnieniami roota.

uptodown for android is a much improved version. Do pobrania na App Store oraz google play. uptodown is you don't need?
uptodown

Oprócz powiadamiania o obecności zaktualizowanych wersji i umożliwiania ich zainstalowania z ekranu dostępnego po prawdziwym przesunięciu w prawo, Uptodown umożliwi powrót do poprzedniej wersji aplikacji, na wypadek gdyby aktualizacja uniemożliwiła korzystanie z aplikacji lub została utworzona mimo to problemy.

Zobacz też: https://koon.pl/apkpure-podstawowe-informacje/

Katalog aplikacji jest naprawdę obszerny i zawiera około 1,2 miliona aplikacji więcej niż Sklep Play, więc możesz pozwolić sobie na pobieranie aplikacji, których nigdy wcześniej nie widziałeś, nadal polegając na systemie ocen, który pomoże Ci odróżnić prawidłowe aplikacje od innych potencjalnie niebezpiecznych.

Znasz aplikację? Czy spróbujesz tego sprawdzić jego dobroć? Pole komentarza jest do Twojej dyspozycji.

koon
W przypadku artykułów sponsorowanych serwis koon.pl nie odpowiada za poprawność, kompletność ani jakość zamieszczonych informacji. Ewentualne szkody wynikające z ich użycia ponosi autor treści, do której prowadzi link, a nie właściciel strony.