Zakupy

Garnitury biznesowe

Kreowanie wizerunku firmy odbywa się między innymi poprzez dbanie o odpowiedni wygląd osób, które ją reprezentują. Z tego powodu posiadanie wytwornego garnituru w świecie biznesu jest tak bardzo ważne. Dobrze ubrany mężczyzna odruchowo budzi respekt, a także wygląda profesjonalnie. W związku z tym jesteśmy w stanie obdarzyć go większym zaufaniem. On zaś staje się wizytówką swojej korporacji. Warto nadmienić, że skrojony pod okiem naszych krawców ubiór gwarantuje wygodę i komfort noszenia, co także ma niebagatelny wpływ na samoocenę jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak ważne w kontaktach biznesowych.

Garnitur jako wizytówka

Kupując gotowy garnitur w sklepie, nawet tym zajmującym się wyłączni szyciem garniturów i oferującym ubrania z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju w sposób perfekcyjny. W związku z tym i tak czeka Was wizyta u krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. Niestety nawet niewielkie poprawki choć konieczne, czasem niekorzystnie wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się odpowiednio układać. Standardowy krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej sylwetce, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała. Co więcej – istnieje ryzyko, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w tym samym stroju. Co prawda nie jest to faux pas, ale sprawi, że nie wyodrębnicie się z tłumu, a w końcu chodzi o to, żeby zapaść w pamięć. Garnitur szyty na miarę pozwoli wam uniknąć takich sytuacji. Często cały „charakter” ubrania ukryty jest w szczegółach. Detale, pozornie nieznaczące, ostatecznie mają wpływ na całość. Warto zainwestować w jeden, uszyty na miarę garnitur niż kupić trzy „gotowe” w sklepie. Koniec końców – w temacie wizerunku liczy się jakość.

Urok wyjątkowego ubioru

Zamawiając garnitur szyty na miarę macie pewność, że otrzymujecie jedyny w swoim rodzaju produkt, który został zaprojektowany wedle Waszych oczekiwań. Wielu mężczyzn z usługi szycia na miarę korzysta wybierając garnitur do ślubu. Wprawdzie garnitur ślubny (czy smoking ślubny) w pewnych aspektach różnią się od garnituru biznesowego, jednak wszystkie zalety szycia na miarę pozostają. Tak drobny szczegół, jak ukryta kieszonka na papierośnicę czy telefon wpływa na komfort użytkowania takiego ubrania. Dzięki temu staje się ono czymś więcej niż tylko i wyłącznie okryciem wierzchnim. Możecie być pewni, że garnitur zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie. Ze swojej strony rekomendujemy materiały naturalne, gdyż lepiej dostosowują się do sylwetki i pozwalają na właściwe przewietrzenie ciała. To również odróżnia garnitur szyty na miarę od tego ze sklepu – jakość materiałów. Taki garnitur to produkt, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi

W naszej pracowni krawieckiej życzenia klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy spełnić wszelkie oczekiwania, zarówno w kwestii garnituru na miarę, jak i fraka na miarę, smokingu na miarę czy surduta na miarę. Mamy świadomość tego, jak kluczowy w biznesie jest nienaganny wygląd. Z tego powodu oferowane przez nas modele są zawsze najwyższej jakości, aby mogły zadowolić klientów. W trakcie trwania działalności obdarzyło nas zaufaniem wielu przedstawicieli świata biznesu, którzy z dumą nosili nasze garnitury. Nasi klienci chętnie do nas wracają i polecają nas znajomym – to dla nas najlepszy dowód na jakość wykonywanej pracy. Pracownia Krawiecka – Szycie na Miarę.

koon
W przypadku artykułów sponsorowanych serwis koon.pl nie odpowiada za poprawność, kompletność ani jakość zamieszczonych informacji. Ewentualne szkody wynikające z ich użycia ponosi autor treści, do której prowadzi link, a nie właściciel strony.