Dom

Prezent na 20 rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu powinien być wyjątkowy, szczególnie jeśli jest to rocznica okrągła. 20 lat małżeństwa to okazja, którą powinno się upamiętnić.

Dwudziesta rocznica ślubu – porcelanowa

Do rocznic ślubu przepisane są też określenia związane z ich charakterem. Im późniejsza rocznica ślubu, tym bardziej solidny jest materiał, do którego nawiązuje nazwą. Dwudziestą rocznicę ślubu określamy mianem porcelanowej. Dwie dekady to już długi staż, porcelana symbolizuje trwałość i stabilność. Jaki prezent można kupić zarówno dla męża lub żony jak i dla jubilatów, aby uczcić 20 rocznicę ślubu?

Jaki prezent kupić współmałżonkowi lub współmałżonce na dwudziestą rocznicę ślubu?

Prezent na 20 rocznicę ślubu powinien przede wszystkim pokazywać, że pamiętamy o tej szczególnej dacie. Świetnie sprawdzą się wszelkie upominki, które można wygrawerować. Pamiątkowy grawer umieścić da się na przykład na biżuterii, zegarku. Z okazji dwudziestej rocznicy ślubu można też zorganizować wspólny wyjazd, wybrać się do SPA zrobić ciekawy city break i spędzić ze sobą trochę czasu. Warto też pomyśleć o upominkach o wymiarze sentymentalnym, które na pewno wzruszą męża czy żonę. Co kupić na rocznicę ślubu? Dobrym pomysłem jest na przykład pamiątkowy album, w którym umieścimy różne zdjęcia z ważnych momentów minionych dwóch dekad. Taki album może być personalizowaną okładkę i stanowić piękną pamiątkę na przyszłe lata. Ciekawym pomysłem na prezent, który mogą sobie sprawdzić współmałżonkowie jest również voucher na „wspólne wspomnienia”. Obecnie wiele jest opcji prezentowych, obejmujących masaże, różnego rodzaju warsztaty, lekcje pokazowe, a nawet udział w ekstremalnych doświadczeniach, takich jak lot paralotnią. Wszystkie te pomysły mogą się świetnie sprawdzić, a jeżeli chcemy z okazji rocznicy ślubu podarować jakiś drobiazg lub dodatek do większego prezentu możemy też znaleźć jeden z fajnych gadżetów rocznicowych, na przykład nawiązujących właśnie do nazwy rocznicy.

Prezent dla bliskich z okazji dwudziestej rocznicy ślubu

Dwudziesta rocznica ślubu to okazja, którą wiele osób chce świętować w szerszym gronie. Na przyjęcie zaprasza się rodzinę, przyjaciół, znajomych. Wypada coś z takiej okazji jubilatom wręczyć. Jaki prezent na rocznicę ślubu dla bliskich wybrać? Świetnie sprawdzą się upominki, które nawiązują do porcelanowej rocznicy, na przykład doskonałym pomysłem dla pary może być elegancki komplet dwóch pasujących do siebie filiżanek. Jeżeli chcemy kupić coś bardziej casualowego, możemy zdecydować się na kubeczki ze specjalnymi personalizowanymi napisami. Personalizacja jest kluczem do rocznicowych prezentów, sprawia, że nawet drobny upominek staje się przemyślany i dopasowany.

Różne atrakcyjne gadżety oferowane z tej okazji mają zazwyczaj napisy takie jak „mąż”, „żona”. Pozwalają obdarowanym przypomnieć sobie jaką uroczystość upamiętniły. Znaleźć możemy też haftowane ręczniki lub całe zestawy prezentowe, które sprawdzą się jako prezent dla pary. Świetnym i oryginalnym prezentem będzie wykonany z drewna obraz przedstawiający wyjątkowe drzewo genealogiczne z możliwością grawerowania imion. To może być na przykład upominek od całej rodziny lub od paczki przyjaciół.

koon
W przypadku artykułów sponsorowanych serwis koon.pl nie odpowiada za poprawność, kompletność ani jakość zamieszczonych informacji. Ewentualne szkody wynikające z ich użycia ponosi autor treści, do której prowadzi link, a nie właściciel strony.