Dziecko

Salut-Hola: Twoja brama do świata języków w Warszawie!

Znajomość języków obcych to okno na świat. Z tą umiejętnością podróże, spotkania biznesowe i praca są łatwiejsze. Coraz częściej, oprócz angielskiego to właśnie hiszpański i francuski są językami wymaganymi przez pracodawców. Dlatego warto rozpocząć ich naukę, zwłaszcza gdy jest prowadzona nowoczesnymi, efektywnymi metodami.
Szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie oferuje właśnie takie podejście. Lekcje stacjonarne lub online, rano, wieczorem i w weekendy – przekonaj się, że Salut Hola ma ofertę dopasowaną do potrzeb każdego kursanta!

Język francuski i hiszpański w Warszawie – od podstaw do biegłości językowej

Salut Hola – szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie to dobre miejsce do nauki dla każdego: dla najmłodszych (już od 2 roku życia!), przedszkolaków, dzieci szkolnych, maturzystów i dorosłych. Lektorzy (polscy i natives) prowadzą zajęcia od podstaw, ale też od danego poziomu – wszystko zależy od potrzeb kursanta! 

Innowacyjne metody nauki hiszpańskiego i francuskiego – poznawanie języków w najbardziej naturalny sposób

Szkoła języka hiszpańskiego i francuskiego Salut Hola wyróżnia się szczególnym podejściem do nauczania. Dla najmłodszych ma autorski program, który pozwala na poznawanie języka zupełnie naturalnie. Dzieje się to w zabawie, w ruchu, podczas tańca i śpiewu. 

Dla starszych dzieci przygotowane są gry, a do utrwalenia umiejętności – obozy językowe. 

W grupach osób dorosłych już od pierwszych zajęć kursanci z pomocą lektora zaczynają stopniowo mówić po hiszpańsku. Po chwili okazuje się, że da się porozumieć w czasie lekcji bez używania języka polskiego! W ten sposób można też łatwiej przełamać opór w mówieniu w języku obcym, a to podstawa sukcesu!

Szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie – przygotowanie do matury

Pasjonujesz się kulturą i obyczajami Hiszpanii, a równocześnie stoisz przed wyborem studiów? Iberystyka jest Twoją wymarzoną ścieżką dalszej nauki, ale nie czujesz się pewnie przed maturą z hiszpańskiego? Skontaktuj się z Salut Hola – nowoczesną szkołą języka hiszpańskiego i francuskiego w Warszawie! Jeden z prowadzonych tu kursów jest przeznaczony właśnie dla maturzystów.

Lektorzy pomogą przygotować się zarówno do matury podstawowej, jak i rozszerzonej. Z doświadczonymi specjalistami można opanować hiszpański w mowie, piśmie i rozumieniu. Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i online za pośrednictwem platformy Zoom. 

Szkoła języka hiszpańskiego i francuskiego w Warszawie – podsumowanie

Największe zalety szkoły języka hiszpańskiego i francuskiego Salut Hola w Warszawie to:

  • innowacyjne podejście do nauki
  • autorski program nauczania
  • lektorzy polscy i natives
  • możliwość uczestnictwa w zajęciach stacjonarnie w Warszawie lub online, z dowolnego miejsca 
  • duża elastyczność w wyborze pory zajęć
  • kursy przygotowujące do matury
  • zajęcia dla każdej z grup wiekowych
  • organizacja obozów językowych i półkolonii
  • przygotowanie do rozmowy o pracę.

A to nie wszystko! Ze strony https://salut-hola.com dowiesz się więcej o tym wyjątkowym centrum nauki języków.