Finanse

Jak kupować kryptowaluty bez weryfikacji?

W ostatnich latach zakup kryptowalut stał się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Do tego dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy teraz nabywać Bitcoin i inne cyfrowe aktywa nawet bez konieczności weryfikacji tożsamości. Jednym z pionierów tego podejścia jest kantor kryptowalut Ari10, który umożliwia zakup kryptowalut anonimowo, bez zbędnych formalności. Jak dokonać takiej transakcji? Zobacz, jak wymienić kryptowaluty bez weryfikacji tożsamości.

Ari10 – anonimowy kantor Bitcoin

Dzięki współpracy z Ari10 teraz możesz nabywać Bitcoina o wartości do 2000 zł (500 EUR/USD) bez konieczności przechodzenia uciążliwej procedury weryfikacji tożsamości. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie szybkość i prywatność podczas zakupów kryptowalut. Jak dokonać transakcji? 

Ari10 umożliwia dokonywanie zakupów w prosty i intuicyjny sposób. Pamiętaj jednak, że istnieje dwustopniowa procedura, w zależności od kwoty, jaką chcesz zainwestować. A co znajdziemy w ofercie kantoru? Ari10 oferuje nie tylko najpopularniejszą kryptowalutę,  czyli Bitcoin. Lista dostępnych cyfrowych aktywów jest długa. Kantor Bitcoina wyróżnia się na rynku bogatą ofertą i wysoką jakością obsługi klienta, zwłaszcza tego online. 

Zakup do 2000 zł bez weryfikacji – jak dokonać transakcji? 

Wystarczy, że podasz numer telefonu, adres e-mail i potwierdzisz zakup, wpisując przesłany kod SMS. Dzięki takiej procedurze anonimowość jest zachowana, a cała transakcja przebiega błyskawicznie.

Inaczej jednak wygląda zakup Bitcoin za kwotę powyżej 2000 zł. Wtedy już niezbędne jest przejście procesu weryfikacji. Tak więc poza podaniem adresu e-mail i numeru telefonu, będziesz musiał lub musiała przejść jednorazową weryfikację tożsamości.

Co musisz zrobić? Kantor będzie od Ciebie wymagał przesłania dokumentu tożsamości, takiego jak dowód osobisty lub paszport. Jednak ta czynność odbywa się tylko raz i nie będzie potrzebna przy kolejnych transakcjach. Pamiętaj przy tym, że do przechowywania kryptowalut potrzebujesz dedykowanego portfela kryptowalutowego. Załóż go jeszcze przed dokonaniem transakcji, gdyż potrzebny Ci będzie indywidualny adres, na który zostaną wysłane zakupione kryptowaluty. 

Jaki sposób płatności wybrać? 

Ari10 oferuje różnorodność opcji płatności, umożliwiając dostosowanie zakupów do indywidualnych preferencji. Możesz skorzystać z płatności BLIK, Apple Pay, Google Pay, karty płatniczej, szybkiego przelewu internetowego lub Paysafecard.

Warto przy tym podkreślić, że kantor kryptowalut Ari10 pozwala na trzy transakcje bez weryfikacji dla jednego użytkownika. To daje dodatkową elastyczność przy rozpoczynaniu swojej przygody z kryptowalutami.

Jak więc widzisz, dzięki platformie Ari10 zakup kryptowalut staje się prosty, szybki i dostępny dla każdego, bez konieczności ujawniania swojej tożsamości. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zachować prywatność i jednocześnie cieszyć się korzyściami wynikającymi z inwestycji w cyfrowe aktywa. Sprawdź już dziś, jak łatwo można zacząć inwestować w kryptowaluty z Ari10. 

koon
W przypadku artykułów sponsorowanych serwis koon.pl nie odpowiada za poprawność, kompletność ani jakość zamieszczonych informacji. Ewentualne szkody wynikające z ich użycia ponosi autor treści, do której prowadzi link, a nie właściciel strony.